Kontakt os på 7572 1700 eller datariet@datariet.dk
Du finder os på Boulevarden 15, 7100 Vejle.
Forside Banner

Personale

Forstander
Jens Ole Jørgensen
jensole@datariet.dk
6198 7798

Viceforstander/vejleder
Mogens Mark
mogens@datariet.dk
2159 7287

Administration og økonomi
Susanne Heisig
susanne@datariet.dk
7572 1700  

Administration og økonomi
Christin Klein
christin@datariet.dk  

Digital design
Henrik S. Andersen
henrik@datariet.dk
4043 2372  

IT
Per Østergaard
per@datariet.dk
2159 7294

Trend-design
Lise Hess
lise@datariet.dk
6198 7791

Grafisk
Rikke Borch
rikke@datariet.dk
6198 7792  

Madværkstedet
Marlene Lærke Larsen
marlene@datariet.dk
61987789

Videokompagniet
Lars Bo Smidt
larsbo@datariet.dk
4250 1255

Sceneteknik
Jason Dove
jason@datariet.dk
2513 3089  

Foto
Morten Flarup
morten@datariet.dk
2339 0208  

Design
Birgit Lindbjerg
birgit@datariet.dk
6198 7790  

EGU
Gitte Mølgaard
gitte@datariet.dk
2478 1735  

KUU underviser og kontaktperson
Lene Hvam
lene@datariet.dk
22470238  

KUU underviser og kontaktperson
Palle Møller-Johansen
palle@datariet.dk
6198 7799

KUU underviser og kontaktperson
Camilla Lundberg Jordt
camilla@datariet.dk
6198 7793

Dansk/Matematik underviser
Pia M. Nielsen
pia@datariet.dk
6198 7796

Café
Karin Olsen  

Receptionen
Lilli Sørensen
datariet@datariet.dk  

Rengøring
Jane Søgaard  

© Datariet, 2014 Boulevarden 15, 7100 Vejle, Tlf. 75 72 17 00